تازه‌‌ترین‌های ستاپ را این‌جا بخوانید

اخبار ستاپ

نماینده محترم مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری طلوع: فعالین حوزه کسب و کار بازوان پرتوان تولید و اقتصاد کشور هستند.

علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در سمینار ملی “مدیریت کسب و کار” در شیراز که با حضور فعالان اقتصادی و تجاری در سالن اجتماعات جهاد دانشگاهی شیراز …

اطلاعات بیشتر

دومین رویداد مسئولیت اجتماعی با محوریت تعاون و معرفی برندهای شایسته ایران​

خانم دکتر استاد رضایی، مدیر کل امور زنان در همایش مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایران اشاره به آغاز طرح‌هایی در اتاق تعاون ایران و تهران در ارتباط با بررسی مشکلات تعاونگران و عدم توسعه تعاونی‌ها داشتند.

اطلاعات بیشتر

خبرگزاری صدا و سیما: مسئولیت اجتماعی به ارتقاء سرمایه اجتماعی شرکت‌ها و اعتماد مردم کمک می‌کند.

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستانی کل کشور گفت:«مسئولیت اجتماعی می‌تواند به ارتقاء سرمایه اجتماعی شرکت‌ها و اعتماد مردم نسبت به آن‌ها و گروه‌های تولیدی و همچنین خدمات با رویکرد اجتماعی کمک کند.»

اطلاعات بیشتر

خبرگزاری اتاق تعاون: دومین رویداد مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایرانی برگزارشد.

دومین رویداد مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایرانی 24دی ماه 1401در محل سالن همایش‌های صداوسیما با حضور فعالان اقتصادی بخش خصوصی، تعاونی، سازمان‌های مردم نهاد، همچنین جمعی از مسئولین دغدغه‌مند دولت توسط هلدینگ ستاپ برگزارشد.

اطلاعات بیشتر

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]