تازه‌‌ترین‌های ستاپ را این‌جا بخوانید

اخبار ستاپ

اخبار رویداد مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته

با توجه به اهمیت این رویداد و مشارکت گسترده اتاق تعاون، بخش خصوصی، سازمان‌های مردم نهاد، جمعی از مسئولین دغدغه‌مند دولت و هلدینگ ستاپ بسیاری از خبرگذاری‌ها به پوشش این رویداد پرداختند. این رویداد با معرفی کمپین بال‌هایی برای پرواز جهت آزادی بانوان زندانی برگزار شد.

اطلاعات بیشتر

دومین رویداد مسئولیت اجتماعی با محوریت تعاون و معرفی برندهای شایسته ایران​

خانم دکتر استاد رضایی مشاور معاون وزارت صمت و مدیر کل امور زنان در همایش مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایران اشاره به آغاز طرح‌هایی در اتاق تعاون ایران و تهران در ارتباط با بررسی مشکلات تعاونگران و عدم توسعه تعاونی‌ها داشتند.

اطلاعات بیشتر

مسئولیت اجتماعی به ارتقاء سرمایه اجتماعی شرکت‌ها و اعتماد مردم کمک می‌کند​

بررسی مشکلات تعاونگران و عدم توسعه تعاونی‌ها از بخش‌های قابل توجه جشنواره ملی مسئولیت اجتماعی برندها بود. طرحی در کمسیون بانوان اتاق تعاون کشور، اتاق تعاون ایران، تهران و به تابعیت از آن سایر استان‌ها آغاز گردیده که به بررسی مشکلات تعاونگران و عدم توسعه تعاونی‌ها خواهد پرداخت.

اطلاعات بیشتر

دومین رویداد مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایرانی برگزار شد

دومین رویداد مسئولیت اجتماعی برندهای شایسته ایرانی 24دی ماه 1401در محل سالن همایش‌های صداوسیما با حضور فعالان اقتصادی بخش خصوصی، تعاونی، سازمان‌های مردم نهاد، همچنین جمعی از مسئولین دغدغه‌مند دولت توسط هلدینگ ستاپ برگزارشد.

اطلاعات بیشتر

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]