Previous slide
Next slide

  آنچه انجام داده‌‌ایم 

دوره‌های آموزشی

سمینار ملی مدیریت کسب و کار

|خرداد ماه 1402 | دنیای کسب و کار امروز بیش از هر زمان دیگری پیچیده و رقابتی شده و بحران‌های متعدد داخلی و بین‌المللی اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده وکسب‌وکارها را با چالش‌های پیچیده و چند‌وجهی روبرو نموده‌ و بازار تنها برای بهترین‌ها جا دارد؛ در این دوران متلاطم، ما بیش از هر زمان نیاز داریم، تا علم مدیریت را با خلاقیت و تجربه آمیخته و در ارتباط با سایر حوزه‌ها به توسعه‌ی و گسترش کسب‌وکار بپردازیم.

اطلاعات بیشتر

جشنواره ملی صنعت ساختمان

|مرداد ماه 1402 | «جشنواره ملی تراز» با هدف معرفی و تجلیل از شرکت‌های شاخص و ارزش‌آفرین صنعت ساختمان و صنایع وابسته، با مشارکت و همراهی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مقامات محترم قضایی، مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی، نهادهای پژوهشی، فعالان و صاحب نظران اقتصادی، انبوه‌سازان و شرکت‌های تولیدی و خدماتی، در مردادماه 1402 در شهر تهران برگزار می‌گردد.

اطلاعات بیشتر

همایش رهبران عصر هیبریدی

|اسفندماه 1401 | جهان امروز با سرعتی شگفت آور به سوی بی نظمی در حال حرکت است، پیچیدگی روزافزون شده، هرروز اتفاقات و رخدادهای جدید در انتظار کسب و کارهاست رکود، تورم، بیماری‌های ویروسی، تحریم و … اما همیشه و در هر شرایطی سیستم‌های پویا و نام آشنا نتایج حیرت آوری را خلق می‌کنند. تئوری‌های بسیاری در مدیریت برندینگ شکل گرفته‌اند که توان ذهنی انسان را برای کسب جایگاهی برتر در دنیا به چالش کشیده‌اند.

اطلاعات بیشتر

جشنواره برندهای شایسته با رویکرد مسئولیت اجتماعی

|دی‌ماه 1401 | با عنایت به اهمیت مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها، جشنواره ملی مسئولیت اجتماعی با شعار «بالهایی برای پرواز ایران» و با حضور مسئولین و مدیران بنگا ههای برتر اقتصاد ایران با همراهی سازمانهای دولتی و نهادهای پژوهشی کشور با هدف معرفی کسب و کارهای شاخص کشور که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعال بوده‌اند در تاریخ 24 دی‌ماه سال 1401 برگزار گردید.

اطلاعات بیشتر

رهبری به سبک کمپانی‌های بزرگ جهان

| مهر ماه 1401 | در دنیای کنونی که سازمان‌ها در محیط رقابتی جهانی قرار گرفته‌اند همواره نیاز به تغییرات ریشه‌ای و خلاقیت‌های کاری احساس می‌شود. مدیریت استراتژیک به سازمان این امکان را می‌دهد که به شیوه‌ای خلاق و نوآور عمل کرده و برای شکل دادن به آینده خود به صورت انفعالی عمل نکند.

اطلاعات بیشتر

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]