دی ماه 1402

کیش

تماشای تیزر

دومین اجلاس ملی مشتری مداری و توسعه کسب و کار

وظیفه‌ مشتریان نیست که شما را به خاطر بسپارند، این مسئولیت شما است که با ایجاد تجربه خوشایند در آنها، اجـازه ندهیـد فراموش‌تان کنند.

آن‌چه یک مشتری از کسب‌وکار شما دریافت می‌کند، صرفا کالا یا محصولی که می‌فروشید نیست. از نخستین لحظه آشنایی با شما، هر آن‌چه مشتری در تماس با کسب‌وکارتان می‌بیند، می‌شنود و حس می‌کند، تعیین‌کننده نوع تعامل آتی او با شما خواهد بود. مجموعه آن‌چه که مشتری در طول دوران تماس با کسب‌وکار شما دریافت می‌کند، «تجربه مشتری (CX)» نام دارد. تبلیغات فیزیکی و مجازی، سایت و پیج، فروشگاه و دفتر شرکت، کارکنان بخش‌های فروش و پشتیبانی و در نهایت، محصول یا خدماتی که ارائه می‌کنید، همگی بخشی از این تجربه به شمار می‌روند که در کنار هم، معنا و مفهوم واحدی از کسب‌وکار شما برای مشتری ایجاد می‌کنند.

بی‌شک مهم‌ترین هدف در کسب‌وکار شما، «جلب رضایت مشتری» است. رضایت مشتری می‌تواند در طول زمان تبدیل به وفاداری شده، و افزایش مشتریان وفادار، مسیر رشد و توسعه شما را هموار می‌سازد. از این‌رو بدیهی است که «خلق رضایت» در مشتری، پیش‌نیازی ضروری و اساسی هر برای کسب‌وکاری به شمار می‌رود. رضایت حقیقی و پایدار مشتری، در طول زمان و از طریق تجربه انباشته او در تعامل با مجموعه شما حاصل می‌شود. اینجاست که اهمیت مفهوم «تجربه مشتری» و نقش زیربنایی آن در پایداری و رشد و توسعه کسب‌وکار نمایان می‌شود. حسی که یک مشتری از مشاهده تبلیغات شما دریافت می‌کند، میزان سهولت در دسترسی به محصولات و خدمات، لوکیشن و طراحی داخلی فروشگاه یا دفتر کار، نوع برخورد کارکنانی که در نقاط تماس با مشتری قرار دارند، قیمت و کیفیت محصولات و خدمات، کیفیت و نحوه پشتیبانی و خدمات اضافه‌ای که داوطلبانه به مشتری ارائه می‌کنید، همه و همه در شکل‌گیری تجربه مشتری و در نهایت، میزان رضایت او از شما، نقش اساسی ایفا می‌کنند. لذا چنان‌چه به دنبال کسب موفقیت و رشد و توسعه کسب‌وکار خود هستید، باید راهبرد مشخصی برای مدیریت تجربه مشتری داشته باشید.

از این‌رو در امتداد سلسله رویدادهای پیشین هلدینگ ستاپ، و پیرو برگزاری موفق نخستین گردهمایی ملی مشتری‌مداری در مرکز همایش‌های وزارت کشور، در نظر داریم تا دومین «اجلاس ملی مشتری‌مداری و تحول کسب‌وکار» را با رویکرد «خلق رضایت» و «مدیریت تجربه مشتری» برگزار نماییم. در این رویداد که با همراهی متخصصین و کارشناسان، مقامات و مدیران سازمان‌های دولتی و فعالین حوزه کسب‌وکار کشور در تاریخ سی‌ام آذرماه 1402 و در مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره زیبای کیش برگزار می‌گردد، آخرین دستاوردهای علمی این حوزه را با حضور اساتید برجسته و تراز اول کشوری مرور خواهیم نمود. همچنین این رویداد فرصتی خواهد بود تا ضمن تعامل مستقیم مدیران ارشد کسب‌وکارها، هم‌اندیشی نخبگان و اساتید و اطلاع از مسائل روز از زبان مقامات و قانون‌گذاران کشور، با ایجاد تغییر در دیدگاه‌ها و نگرش‌های فعلی، علاوه بر کمک به رشد و توسعه کسب‌وکار و اقتصاد، تحول و نوآفرینی را برای مجموعه خود و کشور عزیزمان به ارمغان آوریم.

 

سرفصل‌های رویداد:

 • «تجربه کاربری»، «طراحی خدمات» و «تجربه مشتری»
 • خلق رضایت از طریق روش‌های کم‌هزینه
 • تحول کسب‌وکار از طریق طراحی تجربه متفاوت برای مشتری
 • تبدیل مشتری راضی به مشتری وفادار

 

اساتید رویداد:

 • دکتر نیما کیمیایی
 • مدرس بیش از ۱۰۰۰ همایش و کارگاه‌های آموزشی در سراسر کشور
 • مدرس دوره‌های DBA, MBA
 • مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر مانند: هيوندای، آوازه، آقای فرش، مرسدس بنز، فرش فرهی، BMW، فراگستر و…
 • دکتر محمود محمدیان
  • دکترای تخصصی مدیریت بازاریابی
  • عضو هیات علمی دانشکده مدیریت، دانشگاه علامه طباطبایی
  • مشاور و مدیر اجرایی در سازمانهای مختلف
  • عضو هیات مدیره انجمن علمی بازاریابی ایران

 

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]