آنچه انجام داده‌ایم

رهبری به سبک
کمپانی‌های بزرگ جهان

شهریور 1402

تهران

اساتید و سخنرانان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر امیرطاها سلامی

متخصص و مشاور بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور

دکتر امیرطاها سلامی

متخصص و مشاور بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

کنفرانس ملی پایداری کسب و کار

بی‌تردید در عصر حاضر، «پایداری» (Sustainability) از مهم‌ترین ویژگی‌های کسب‌وکارهای موفق است. بر خلاف «ثبات» (Stability) که به معنای سکون و عدم تغییر است، پایداری مفهومی پویا و در عین حال بسیار پیچیده به شمار می‌رود. کسب‌وکار شما زمانی به پایداری می‌رسد که بتوانید عوامل مختلف داخلی و محیطی هم‌چون وضعیت سیاسی و اقتصادی، محیط زیست، شرایط بازار، سرمایه در گردش، منابع انسانی و … را به شکلی هنرمندانه در کنار یکدیگر قرار داده و مدیریت نمایید تا جریان توسعه شرکت و رشد سودآوری آن به شکل مستمر ادامه یافته و در عین حال منافع و اقتضائات اجزای مختلف این چرخه نیز حفظ و تأمین گردد. بدیهی است این امر نیازمند بررسی هدفمند و همه‌جانبه ابعاد اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی حوزه کسب‌وکار، و برنامه ریزی علمی و جامع برای نیل اهداف بلندمدت تعیین‌شده خواهد بود.

از این‌رو در امتداد سلسله رویدادهای تجاری-آموزشی هلدینگ ستاپ، «کنفرانس ملی پایداری کسب‌وکار» در تاریخ 29 شهریورماه 1402 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید. در این گردهمایی که با حضور برندهای شاخص کشور، مدیران بخش دولتی و خصوصی، نمایندگان محترم تشکل‌های مردم‌نهاد و اساتید و کارشناسان حوزه‌های اقتصادی از سراسر کشور برگزار گردید، جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه پایداری کسب‌وکار از سوی اساتید و سخنرانان محترم اجلاس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. آقایان «دکتر محسن طاهری»، استاد دانشگاه و متخصص آینده‌نگاری راهبردی، «دکتر امیرطاها سلامی»، متخصص برندینگ و مدرس دوره‌های MBA و DBA و «بهزاد حسین عباسی»، متخصص مارکتینگ و مدرس دوره‌های مدیریتی، در این رویداد به ارائه راهبردها و متدهای پایداری کسب‌وکار پرداخته و این موضوع را از زوایای مختلف مورد واکاوی قرار دادند. از مهم‌ترین سرفصل‌های ارائه‌شده توسط اساتید محترم رویداد، می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • آشنایی با مفهوم پایداری در کسب‌وکار
 • بررسی مولفه‌های اساسی کسب‌وکار پایدار
 • بررسی عوامل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی اثرگذار بر کسب‌وکارهای داخلی
 • مدیریت مولفه‌های داخلی بنگاه‌های اقتصادی در راستای توسعه پایدار
 • آینده‌نگاری راهبردی و نقش آن در برنامه‌ریزی بلندمدت و پایدار

همچنین در این رویداد با حضور مقامات و اساتید محترم رویداد، از کارآفرینان و مدیران پرتلاش کسب‌وکارهای تولیدی و بازرگانی، با اهدای تندیس و لوح یادبود، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]