آذر ماه 1402

تهران

تماشای تیزر

سمینار توسعه کسب‌وکار؛ ورود به بازارهای جهانی

 

در امتداد سلسله رویدادهای تجاری کشور، « سمینار توسعه کسب‌وکار؛ ورود به بازارهای جهانی» در آذرماه 1402 در شهر تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد که با همکاری نزدیک مراکز دانشگاهی و پژوهشی داخلی و بین‌المللی و خبرگان و چهره‌های شاخص علمی، و همچنین با همراهی نمایندگان سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور، مدیران کسب‌وکارها و فعالین و صاحب‌نظران حوزه صادرات و تجارت بین‌الملل برگزار می‌گردد، اساتید و متخصصین این عرصه، جدیدترین دستاوردهای علمی و تجربیات به‌روز داخلی و بین‌المللی را در این حوزه ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر در این خصوص خواهند پرداخت.

از مهم‌ترین سرفصل‌های این رویداد می‌توان به مواردی هم‌چون «بررسی زمینه‌های صادرات محصولات و خدمات داخلی»، «مشارکت تولیدی و تجاری در عرصه بین‌المللی»، «مذاکرات تجاری و حقوقی در عرصه بین‌المللی» و «بازاریابی و برندینگ در حوزه صادرات» اشاره نمود.

لازم به ذکر است که این گردهمایی نخستین رویداد از سلسله نشست‌های گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی ایران و کشورهای منطقه خواهد بود. پس از این اجلاس و به واسطه تعاملات صورت پذیرفته، نشست‌های تجاری دو جانبه و سه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران و کشورهای منطقه در کشور عزیزمان و یا کشورهای مقصد صادراتی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این گردهمایی، از طریق فرم زیر برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]