خرداد ماه 1403

تهران

اساتید و سخنرانان

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

سومین اجلاس ملی برندهای تاثیرگذار و کار آفرین

       یکی از مهم‌ترین راه‌های ایجاد ارزش در شرکت‌ها، تبادل خدمات و قابلیت‌ها با سایر مجموعه‌ها و تعامل اقتصادی آن‌ها با یکدیگر است. از سوی دیگر، افزایش توانمندی و بینش مدیریت به عنوان عامل اصلی در موفقیت یک بنگاه اقتصادی، امری ضروری است که موجب ارتقای فروش، برندسازی، ایجاد هم‌افزایی میان سازمان‌ها، نقش‌آفرینی بهتر مجموعه در بازارهای رقابتی، اشتراک دانش سازمانی و ایجاد بستر انحصار در کالا و خدمات تولیدی می‌گردد.

       از این‌رو ما در هلدینگ ستاپ بر آن شدیم تا با مشارکت کامل بخش خصوصی و دولتی با محوریت بررسی فرصت‌ها و تهدیدها و تحقق رونق تولید با ایجاد بستری برای تعامل بین شرکت‌ها و مؤسسات توانمند و کارآفرینان از سراسر میهن عزیزمان ایران و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای بر اساس متدهای به‌روز علمی، ضمن معرفی برند شما در اکوسیستم کسب‌وکار کشور، توسعه بازار و افزایش فروش و سودآوری را برای شما به ارمغان بیاوریم. در همین راستا سومین اجلاس ملی برندهای تاثیرگذار و مدیران کارآفرین را با حضور برندهای شاخص کشور، مدیران بخش دولتی و خصوصی، اساتید و کارشناسان و صاحبان کسب‌وکارهای تولیدی و خدماتی از سراسر کشور و به جهت محقق شدن «مهار تورم و رشد تولید» برگزار می‌گردد. در این رویداد ضمن مرور جدیدترین دستاوردهای علمی در حوزه مدیریت کسب‌وکار و هم‌اندیشی و تبادل نظر در ابعاد مختلف از کارآفرینان و برندهای تاثیرگذار کشور در سالهای گذشته به واسطه اهدای تندیس رویداد تقدیر خواهد گردید.

        در این اجلاس تلاش خواهیم نمود تا با بهره‌گیری از اساتید برجسته کشوری، به بررسی شرایط عمومی کسب‌وکارها و وضعیت بازار پرداخته و با استفاده از دانش و تجربیات به‌روز داخلی و بین‌المللی، راهبردهای توسعه بازار، نوآوری و افزایش فروش را مورد واکاوی قرار دهیم.

 

        از جمله مهم‌ترین محورهایی که در این رویداد به آن‌ها خواهیم پرداخت می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • ارتقای دانش مدیریت همگام با دانش روز جهانی
 • بازاریابی و فروش به سبک برترین کمپانی‌های بین‌المللی
 • نوآوری در کسب و کار
 • طراحی استراتژی‌های پیروزمندانه
 • ایجاد شبکه تعاملی و بهینه‌سازی روند فعالیت

 

        با توجه به محدودیت ظرفیت، خواهشمند است به منظور حضور در رویداد فرم زیر را تکمیل تا اقدامات اولیه جهت ثبت‌نام صورت پذیرد.

 

تماس با ما

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]