اسفند ماه 1402

تهران

اساتید و سخنرانان

جناب آقای دکتر ویس کرمی

معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

جناب آقای دکتر ویس کرمی

معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

سرکار خانم خاطره استادرضایی

عضو محترم هیات رئیسه اتاق تعاون استان تهران

سرکار خانم خاطره استادرضایی

عضو محترم هیات رئیسه اتاق تعاون استان تهران

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی و عضو بنیاد ملی نخبگان

اجلاس ملی صنعت ساختمان و صنایع وابسته

       صنعت ساختمان، یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین موتورهای محرک اقتصاد کشور به شمار می‌رود. این صنعت به دلیل گستردگی صنوف وابسته، فراگیری جغرافیایی، عمومیت مخاطب و داخلی بودن اکثر قریب به اتفاق محصولات و فناوری‌های مورد نیاز، سهم به سزایی از تولید ناخالص داخلی و آمار اشتغال  کشور را به خود اختصاص داده است. همچنین با عنایت به نقش موثر این صنعت در کنترل تورم (به دلیل جذب سرمایه‌های غیرمولد) و بازدهی اقتصادی مناسب برای سرمایه‌گذاران، همواره مورد توجه بخش خصوصی و دولتی قرار داشته است. از این‌رو در سال جاری که به نام «مهار تورم و رشد تولید» نام‌گذاری شده است، هلدینگ ستاپ با همکاری اتاق تعاون تهران «نخستین گردهمایی فعالین صنعت ساختمان و صنایع وابسته؛ با رویکرد توسعه و نوآوری» را با هدف هم‌فکری و هم‌افزایی بخش‌های مختلف این حوزه، و شناسایی و تجلیل از برترین شرکت‌های فعال در صنعت ساختمان کشور، برگزار می‌نماید.

       در این رویداد ملی که طی اسفندماه سال جاری با حضور و مشارکت جمعی از مراکز علمی و پژوهشی، موسسات مالی و اعتباری، انجمن‌های صنفی، انبوه‌سازان و شرکت‌های فنی-مهندسی و تولیدی مرتبط با حوزه صنعت ساختمان برگزار می‌گردد، ضمن بهره‌گیری از اساتید برجسته کشوری، مهم‌ترین موضوعات روز صنعت ساختمان و صنایع وابسته را با رویکرد نوآوری، و نقش آن در توسعه کسب‌وکار مورد بررسی قرار خواهیم داد. از جمله مهم‌ترین موضوعات و محورهای رویداد می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • فناوری‌های نو و نقش آن در صنعت ساختمان
 • نوآوری در معماری، مصالح و تجهیزات ساختمان
 • روندهای ملی و بین‌المللی موثر در توسعه صنعت ساختمان
 • آینده‌نگاری صنعت ساختمان

       لذا با توجه به محدودیت ظرفیت، و گزینش میهمانان محترم توسط دبیرخانه علمی و اجرایی رویداد، خواهشمند است درخواست ثبت نام را از طریق فرم زیر تکمیل فرمایید تا پیگیری های لازم توسط همکاران ما انجام  گردد .

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]