دکتر علی شاه حسینی​

دکتر علی شاه حسینی

دکترای تخصصی مدیریت و برنامه ریزی، کارافرین، پژوهشگر و سخنران بین المللی، بنیان گذار آکادمی مدیران پنج ستاره در ایران، گرجستان، ترکیه و...

دکتر محمود آسیاچی

دکتر محمود آسیاچی

مدرس، مشاور و کوچینگ مدیران کلاس جهانی بیش از 25 سال سابقه اجرایی در مدیریت، مشاوره و کوچینگ بیش از 700 شرکت مشاوره و مشارکت در مدیریت، مذاکرات و راهبری معادن مربیگری و کوچینگ مدیران ارشد سازمان‌ها جهت مدیریت اثربخش، مربی تولید/خدمات ناب (شرکت تویوتا از طرف بهره وری آسیایی APO) مدرس و مشاور بهره‌وری، 5S ،SS، حذف اتلافها و هزینه ها، بهبود تولید و فرایند ها، کایزن و JIT، بنیانگذار و مدرس مدیریت کلاس جهانی در ایران

استاد محمدرضا نمازی​

استاد محمدرضا نمازی

یکی از پرطرفدارترین سخنرانان ایران در زمینه فروش و روش های مدرن ارتباط با مشتری، عضو انجمن فروش مستقیم امریکا، عضو سازمان سخنرانان بین المللی، دارنده نشان عالی صنعت کشور، مشاورارشد مارکتینگ شرکت فرست کلاس (فروش جت های شخصی)

دومین اجلاس جامع شیوه‌های مدرن مدیریت (پیشرفته)

مدیریت و اقتصاد دو کلیدواژه‌ای هستند که در ادبیات پیشرفت همه جانبه کشور نقش بسزایی دارند و می‌بایست با نگاهی عمیق‌تر و موشکافانه این دو مفهوم بنیادین را در کنار هم قرارداد تا بتوان به تدابیر ارزنده و رهگشا دست یافت اما حقیقت این است که همان چیزهائی که شما را به بهترین تبدیل کرده و سبب کمال شده است به عامل شکست بدل خواهد شد اگر به علم روز مجهز نشوند.

دنیای امروز اساساً با دنیای دیروز متفاوت است. در دنیای پساکرونا نقش اقتصاد دیجیتالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات در اقتصاد کسب و کارها پررنگ‌تر از همیشه شده و رشد بهینه تولید و خدمات نیازمند شناخت سیستم‌های نوین و بازارهای جدید است. بی شک فردا نیز دنیای متفاوتی در پیش خواهد بود. اگر همچنان به شیوه‌های گذشته پایبند باشیم، فردا شکست قطعی است. با توجه به اینکه با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سالهای اخیر با عناوینی چون حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید نام گذاری شده است و سازمان‌ها جهت نیل به این مهم خدمات و تسهیلاتی را به فعالین عرصه تولید و خدمات کشور ارائه می‌کنند، می‌توان در کنار شناخت علم بروز مدیریت، از خدمات و تسهیلات بالقوه‌ی ایجاد شده از سوی سازمان‌ها آگاهی یافت و از این ظرفیت به عنوان موتور محرک تحولات فناورانه صنعت وتولید استفاده نمود. با توجه به موارد فوق و نقش آفرینی ما در این مهم، در گروه شرکتهای آسان تجارت سفیر برآن شدیم تا به جهت بررسی روش‌های بومی و بین المللی در عرصه آینده پژوهی و تبیین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرینی در رونق کسب و کار صنعتگران در کشور عزیزمان و به منظور ارتقاء دانش مدیران «دومین اجلاس الگوهای نوین در مدیریت راهبردی کسب و کار با رویکرد اقتصاد دیجیتالی و کارآفرینی، تأثیر ساختار مجموعه بر نوآوری، کارآفرینی و برند» را در 30 بهمن ماه 1399 در شهر تهران با همراهی شما بزرگان برگزار نماییم. 

این اجلاس که با حضور چهره‌های برتر اقتصاد ایران و کارآفرینان و تولیدکنندگان کالا و خدمات و صاحب نظران این عرصه برگزار می‌گردد و در آن به شناخت دقیق فرصتهای موجود در دوران کنونی پرداخته می‌شود. به همین منظور از شما اندیشمند گرامی دعوت می‌گردد تا با حضور در این کنفرانس علاوه بر بهرمندی از محتوا مارا در هرچه بهتر برگذار شدن رویداد یاری نمایید.

این رویداد کاملاً تخصصی و شامل بخش‌های ذیل می‌باشد:

 • پنل پرسش و پاسخ با توانمندان حوزه صنعت معدن و تجارت
 • اجلاس جامع شیوه‌های مدرن مدیریت
 • ارائه مطالب اساتید
 • کارگاه‌های جانبی آنلاین

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]