لطفا چنانچه از موبایل یا تبلت استفاده می‌کنید، از حالت نمایش افقی برای پر کردن فرم استفاده نمایید.

 • رزومه:

سمینار ملی مدیریت کسب و کار

|خرداد ماه 1402 | دنیای کسب و کار امروز بیش از هر زمان دیگری پیچیده و رقابتی شده و بحران‌های متعدد داخلی و بین‌المللی اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده وکسب‌وکارها را با چالش‌های پیچیده و چند‌وجهی روبرو نموده‌ و بازار تنها برای بهترین‌ها جا دارد؛ در این دوران متلاطم، ما بیش از هر زمان نیاز داریم، تا علم مدیریت را با خلاقیت و تجربه آمیخته و در ارتباط با سایر حوزه‌ها به توسعه‌ی و گسترش کسب‌وکار بپردازیم.

اطلاعات بیشتر

جشنواره ملی صنعت ساختمان

|مرداد ماه 1402 | «جشنواره ملی تراز» با هدف معرفی و تجلیل از شرکت‌های شاخص و ارزش‌آفرین صنعت ساختمان و صنایع وابسته، با مشارکت و همراهی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مقامات محترم قضایی، مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی، نهادهای پژوهشی، فعالان و صاحب نظران اقتصادی، انبوه‌سازان و شرکت‌های تولیدی و خدماتی، در مردادماه 1402 در شهر تهران برگزار می‌گردد.

اطلاعات بیشتر

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]