آنچه انجام داده‌ایم

رهبری به سبک
کمپانی‌های بزرگ جهان

اساتید و سخنرانان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی
و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی
و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

چهارمین کمپ حرفه‌ای رهبران عصر هیبریدی

یک مدیرِ بدون «دانش» در دنیای امروز کسب و کار، همچون فردی است که با دست خالی به ماهیگیری می‌رود! امروزه دنیای کسب و کار به قدری پیچیده و رقابتی شده است که بازار، تنها برای بهترین‌ها جا دارد. مدیریت و رهبری در این دنیای پیچیده، نیازمند مدیرانی است که به دانش روز کسب و کار مجهز باشند.

دنیای امروز، «عصر اطلاعات و ارتباطات» را پشت سر گذاشته و وارد عصری شده است که آن را «عصر هیبریدی» نامیده‌اند. در دنیای امروز مرزهای میان تخصص‌ها و رشته‌های گوناگون محو شده و خلاقیت در ساخت و توسعه‌ی حوزه‌های بین‌رشته‌ای جهان را دگرگون کرده‌است. حالا ما به تلفیق هوش مصنوعی و خلاقیت انسانی نیاز داریم و بیش از پیش باید علم مدیریت را با خلاقیت آمیخت و در ارتباط با سایر حوزه‌های دانش به توسعه‌ی آن پرداخت. در حقیقت پیشتازان عصر هیبریدی دیگر صرفا مهندسان و مدیرانِ متخصص در یک دانش نیستند؛ برای دنیای آینده ما به مدیرانی خلاق، نوآور و چند بُعدی، با ذهن‌هایی چند وجهی نیاز داریم.

از این‌رو ما در هلدینگ ستاپ، یک کمپ آموزشی جذاب و منحصر به فرد برای شما طراحی کرده‌ایم تا بتوانید طی مدت زمانی کوتاه، با بهره‌گیری از بهترین اساتید حوزه‌های مختلف کسب و کار، دانش مدیریتی خود را برای رهبری در «عصر هیبریدی» به‌روز نمایید.

چهارمین کمپ حرفه‌ای «رهبران عصر هیبریدی» تیرماه 1403 و به مدت 2 روز در تهران برگزار می‌گردد. به دلیل تمرکز بر کیفیت آموزش و خدمات، تعداد نفرات دوره بسیار محدود بوده و هر دوره حداکثر 25 نفر ظرفیت دارد. از نظر محتوای آموزشی، هر روز از دوره، اختصاص به یک موضوع دارد که توسط بهترین اساتید کشوری ارائه می‌شود. همچنین در پایان دوره، گواهی معتبر دانشگاهی به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد گردید.

 

روز اول: فراتر از زمان؛ استراتژی در عصر هیبریدی

«آینده از آنِ کسانی است که به استقبالش می‌روند»، پس به جای آن که سرنوشت خود را به دست تقدیر بسپارید، خودتان سکان کشتی را در دست بگیرید. «دکتر محسن طاهری» به ما می‌آموزد که چگونه در عصر هیبریدی، «نگاه آینده‌نگر» و «تفکر راهبردی» داشته باشیم و خود را برای رویارویی با آن‌چه در پیش داریم آماده کنیم، حتی اگر ندانیم چه چیزی را در پیش داریم!

روز دوم: فراتر از بازار؛ برندینگ و مارکتینگ در عصر هیبریدی

«بیزنس یک جنگ متمدنانه است»، پس در دنیای رقابتی امروز، بدون ابزارهای مدرن مدیریتی زنده نخواهیم ماند. در یک کارگاه نفس‌گیر و چالش‌برانگیز، به‌روزترین متدهای برندینگ و مارکتینگ را با «دکتر نیما کیمیایی» مرور خواهیم کرد و با مهم‌ترین مهارت‌های رهبری در عصر هیبریدی آشنا خواهیم شد.

از شما دعوت می‌کنیم تا برای تجربه یک کمپ آموزشی VIP، با ما همراه باشید. بدیهی است با توجه به محدودیت شدید در ظرفیت دوره، اولویت با مدیرانی است که هرچه سریع‌تر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند.

تماس با ما

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]