آبان ماه 1402

تهران

تماشای تیزر

اجلاس سراسری پیشگامان کیفیت و نوآوری

نخستین «اجلاس سراسری پیشگامان کیفیت و نوآوری» در 18اُم آبان‌ماه ماه 1402 و هم‌زمان با روز ملی کیفیت در شهر تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد که با حضور و مشارکت سازمان‌ها و نهادهای دولتی و عمومی، برندهای تولیدی و خدماتی و متخصصین و کارشناسان حوزه کسب‌وکار برگزار می‌گردد، مسائل روز عرصه‌های تولیدی و خدماتی کشور مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و آخرین دستاوردهای علمی این حوزه توسط اساتید تراز اول کشوری ارائه و همچنین در پایان اجلاس، مدیران توانمند، برندهای شاخص و تاثیرگذار و کارآفرینان کشور معرفی شده و به واسطه ‌اهدای تندیس ویژه کیفیت و نوآوری از ایشان تجلیل به ‌عمل خواهد آمد.

از جمله مهم‌ترین محورهای رویداد می‌توان به «مشتری‌مداری»، «نوآوری بر مبنای امواج فناوری»، «سازمان‌های نوآور و یادگیرنده»، «کیفیت پایدار» و «نقش نوآوری و کیفیت در توسعه پایدار کسب‌وکار» اشاره نمود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این گردهمایی، از طریق دبیرخانه دائمی رویداد  «هلدینگ ستاپ» و یا  توسط فرم زیر برای ثبت‌نام اقدام نمایند.  

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خوهند گرفت.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]