آنچه انجام داده‌ایم

رهبری به سبک
کمپانی‌های بزرگ جهان

بهمن ماه 1402

مشهد

اساتید و سخنرانان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی
و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر محسن طاهری دمنه

مدرس و مشاور آینده پژوهی، عضو فدراسیون جهانی آینده پژوهی
و عضو بنیاد ملی نخبگان

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

دکتر نیما کیمیایی

مدرس دوره‌های DBA و MBA
مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر داخلی و خارجی

سومین کمپ حرفه‌ای رهبران عصر هیبریدی

دنیای امروز، «عصر اطلاعات و ارتباطات» را پشت سر گذاشته و وارد عصری شده است که آن را «عصر هیبریدی» نامیده‌اند. در دنیای امروز مرزهای میان تخصص‌ها و رشته‌های گوناگون محو شده و خلاقیت در ساخت و توسعه‌ی حوزه‌های بین‌رشته‌ای جهان را دگرگون کرده‌است. حالا ما به تلفیق هوش مصنوعی و خلاقیت انسانی نیاز داریم و بیش از پیش باید علم مدیریت را با خلاقیت آمیخت و در ارتباط با سایر حوزه‌های دانش به توسعه‌ی آن پرداخت. در حقیقت پیشتازان عصر هیبریدی دیگر صرفا مهندسان و مدیرانِ متخصص در یک دانش نیستند؛ برای دنیای آینده ما به مدیرانی خلاق، نوآور و چند بُعدی، با ذهن‌هایی چند وجهی نیاز داریم.

از این‌رو ما در هلدینگ ستاپ، یک کمپ آموزشی جذاب و منحصربه‌فرد برای مدیران طراحی کرده‌ایم تا بتوانند طی مدت زمانی کوتاه، با بهره‌گیری از بهترین اساتید حوزه‌های مختلف کسب و کار، دانش مدیریتی خود را برای رهبری در «عصر هیبریدی» به‌روز نمایند.

در همین راستا، «سومین دوره کمپ تخصصی رهبران عصر هیبریدی»، هشتم و نهم بهمن‌ماه 1402 در محل هتل میثاق ملل مشهد برگزار گردید. در این رویداد آموزشی که با ظرفیت محدود برنامه‌ریزی شده بود، بیست نفر از مدیران و رهبران کسب‌وکارها از سراسر کشور گردهم آمده و طی 2 روز، در کارگاه‌های تخصصی با حضور اساتید تراز اول حوزه کسب‌وکار شرکت نمودند.

نخستین روز کمپ با عنوان «فراتر از زمان: استراتژی در عصر هیبریدی» با حضور «دکتر محسن طاهری»، به موضوع برنامه‌ریزی بلندمدت و نگاه آینده‌نگرانه در کسب‌وکار اختصاص داشت. در این کارگاه فشرده و جذاب، شرکت‌کنندگان در قالب تمرین‌های عملی و کار تیمی، با برنامه‌ریزی کلان‌نگر و راهبردی آشنا شده و آموختند که چگونه برای رسیدن به اهداف بلندمدت و راهبردی در کسب‌وکار خود، راهکارهای عملیاتی میان‌مدت و کوتاه‌مدت طراحی نمایند.

روز دوم رویداد با عنوان «فرامفهوم: برندینگ در عصر هیبریدی» را «دکتر نیما کیمیایی» رهبری نمود. در این روز به‌یادماندنی و سرشار از هیجان و یادگیری، مدیران محترم حاضر در کارگاه، در قالب بازی‌های مدیریتی و کار تیمی، به موضوعاتی هم‌چون مهارت‌های عمومی مدیریتی، بازارسازی و خلق ثروت پرداختند.

در پایان این کمپ تخصصی دو روزه، گواهی دوره و نشان ویژه رهبران عصر هیبریدی به شرکت‌کنندگان در رویداد اعطا گردید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]