فرم ثبت تجربیات یکصد بانو مدیر شایسته

با توجه به اهمیت تجربیات پربار سرکار عالی و دیگر مدیران کارآفرین و تاثیرگذار کشور، تصمیم به گردآوری تجربیات شما بزرگواران در قالب کتاب “تجربیات ارزشمند بیش از یکصد بانو کارآفرین خودساخته کشور” گرفتیم. لذا از شما درخواست میگردد تجربیات مفید و موثر که نتیجه سال‌ها فعالیت در پیشه شماست را در قالب اندرز، داستان و یا… در چند پاراگراف جهت درج در یک صفحه از کتاب فوق مکتوب و ارسال فرمایید.

 • متن ارسالی شما توسط نویسنده مجموعه ویراستاری خواهد شد. کتاب فوق فعلا به صورت دیجیتال تهیه و در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نظر است درفرصتهای آتی به صورت نسخه چاپی نیز تولید و در اختیار مخاطبین و علاقه‌مندان قرار گیرد.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]