درباره ما - ستاپ
درباره ما - ستاپ

درباره ما

ستاپ، شاهراه کسب و کار شما

سال 1380 نقطه شروع تلاش‌های ستاپ بود. زمانی که احساس کردیم می‌توانیم با ارائه خدمات و آموزش‌هایی به مدیران و صاحبان کسب و کار، زمینه‌ای را ایجاد کنیم که به سمت رشد و ارتقا برند کسب و کارشان حرکت کنند. این هدف را با برگزاری ایونت‌ها و رویدادهای آموزشی دنبال کردیم. هشت سال بعد با راه اندازی گروه بین‌المللی آسان تجارت سفیر وارد بازار شدیم و میزهای اقتصادی را مستقیماً هماهنگ می‌کردیم. برگزاری میزهای B2B و اکران نمایشگاه‌های بین‌المللی از جمله اقدامات این بازه از تلاش‌های ما بودند. ما سعی می‌کردیم با بررسی بازارهای خارجی، میزهای اقتصادی هدفمندی با حضور نمایندگان اقتصادی کشورهای همسایه، با هدف گسترش ارتباطات اقتصادی برگزار کنیم. ارتباط با کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس از ارتباطات موفق ما در این زمان بودند.

سال 1394 نقطه‌ی درخشانی در تحول حوزه‌ آموزشی ما بود. آغاز همکاری با دانشگاه‌ها و آکادمی‌های معتبر آموزشی به ما این فرصت را داد که خدمات آموزشی و ارتقایی‌مان را به طور حرفه‌ای‌تر و معتبرتر در اختیار مدیران ویژه‌ای که مخاطبین ما بودند قرار بدهیم. دانشگاه آزاد و وزارت صنعت معدن و تجارت از اولین همکاری‌های رسمی ما در این زمینه بودند؛ تا امروز که دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه بهشتی، دانشگاه تهران، و دانشگاه پیام نور همراهان ما در زمینه آموزش هستند.

مخاطبینی که تا امروز در همایش‌ها و دوره‌های آموزشی ستاپ شرکت کردند برای ما بسیار ارزشمند هستند، به همین خاطر همیشه سعی کردیم در کنار ارائه محتوای تخصصی و پشتیبانی‌های معتبر علمی، امکانات و شرایط VIP در اختیار مدیرانمان قرار بدهیم. علاوه بر آن باشگاه مدیران ستاپ را نیز با همراهی مدیرانی که تا به حال همراه ما بودند راه اندازی کردیم که تا امروز بیش از 2000 عضو ثابت دارد. سال‌های اخیر همکاری با اتحادیه اروپا این فرصت را در اختیار ما گذاشت که به خدمات VIP باشگاه مدیران، شرکت در دوره‌های تخصصی خارج از کشور را هم اضافه کنیم.

مشاوره برندینگ و استراتژی تبلیغات ستاپ از دیگر خدمات ویژه‌ای است که در باشگاه مدیران ارائه می‌شود. مشاوره برندینگ ستاپ، مدیران را تا رسیدن به شاهراه همراهی می‌کند و کسب و کارها را از دست اندازها و سرعتگیرها عبور می‌دهد. و حالا ستاپ با بیست سال سابقه در حوزه‌ آموزش‌های تخصصی و مشاوره کسب و کار، افتخار این را دارد که همراه کسب و کار شما در مسیر دشوار اما روشنِ توسعه و ارتقای کارآمدی باشد.

دپارتمان ها

ستاپ، همراه همیشگی مدیران

ستاپ برای همراهانی که تا امروز در رویدادها، همایش‌ها و دوره‌های آموزشی ما شرکت کردند؛ برنامه‌ی ویژه‌ای دارد. ما با ارائه‌ی محتوای تخصصی، پشتیبانی‌های معتبر علمی، امکانات و شرایط vip در خدمت مدیران همراه ستاپ خواهیم بود.

دپارتمان آموزشی

هنر حل مسئله

ستاپ طی سال‌ها تجربه ارتباط با مدیران و شناسایی نیازهای فعالین اقتصادی، به شبکه‌ای از مهارت‌های مورد نیاز در مسیر کسب و کار دست یافته است. یادگیری این مهارت‌ها، مسیری که شما طی می‌کنید را هموارتر کرده و افق‌های پیش رویتان را شفاف‌تر می‌کند. در این راستا گروه آسان تجارت سفیر به عنوان بازوی اجرایی هلدینگ ستاپ با برگزاری سمینارهای آموزشی یک فضای تخصصی برای کسب فنون و مهارت‌های مورد نیاز شما در اختیارتان می‌گذارد.

آسان تجارت سفیر

دپارتمان بازرگانی

هنر ارتباط اثربخش

در منظومه ارتباطی هر کسب و کاری، جای همکاری‌های تجاری و اقتصادی با شرکت‌ها یا سازمان‌های دیگر خالی است. هر چه این ارتباط پویاتر باشد، فرصت بیشتری به شما برای توسعه کرانه‌های کسب و کارتان می‌دهد. گروه سنا تجارت به عنوان بازوی بازرگانی هلدینگ ستاپ، با فراهم کردن این بستر ارتباطی میان تجار و فعالین اقتصادی کشورهای مختلف همیشه در تلاش بوده که شبکه اقتصادی ایران را گسترده‌تر کند.

سنا تجارت

دپارتمان مشاوره

نگاه سیستمی و چکاپ 360 درجه

کسب و کار شما یک مسافر است که باید مسیر مشخصی را تا رسیدن به مقصد طی کند. این موجود زنده باید شخصیت شناخته شده‌ای داشته باشد. دپارتمان مشاوره ستاپ، با تدوین سند جامع برند و طراحی هویت برند، شاهراه را به مسافران کسب و کار نشان می‌دهد و آنها را برای رسیدن به مقصد همراهی می‌کند. افزون بر این دپارتمان مشاوره ستاپ با چکاپ 360 درجه‌ کسب‌و‌کار و یافتن صورت مسئله‌های درست، مشاوره‌های مناسب در حوزه‌ی منابع انسانی و مارکتینگ را ارائه کرده و بدین صورت مسیر بهبود عملکرد شرکت‌ها را هموار می‌سازد.

هلدینگ ستاپ

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]