آنچه انجام داده‌ایم

میز توسعه
ارتباطات گردشگری ایران و کشورهای اسلامی

تیر 1398

مشهد

تماشای تیزر

دریافت کاتالوگ

اساتید و سخنرانان

دکتر امیرطاها سلامی

متخصص و مشاور بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور

دکتر امیرطاها سلامی

متخصص و مشاور بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

میز توسعه ارتباطات گردشگری ایران و کشورهای اسلامی

صنعت گردشگری با توجه به ابعاد فراگیر اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و… به یکی از صنایع مفید و پرسود دنیای امروز تبدیل شده است. در این میان کشورهای برخوردار از جاذبه‌های غنی توریستی مثل ایران درصورت داشتن برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ظرفیت زیادی برای جذب گردشگر دارند.
کشورهای اسلامی به دلایلی از جمله: داشتن مشترکات فرهنگی دینی، منافع دوسویه اقتصادی و نزدیکی جغرافیایی یکی از مهمترین شرکای فرهنگی و اقتصادی کشور ایران محسوب می‌شوند. گردشگری بین کشورهای اسلامی با جهت دهی درست می‌تواند یک حلقه‌ی دائمی را شکل بدهد و برای طرفین آورده‌ی اقتصادی به همراه داشته باشد.
تیم ستاپ با اشراف به اهمیت موضوع گردشگری و با هدف تسریع و تسهیل ارتباطات بین فعالین این حوزه در ایران و کشورهای هدف اقدام به برگزاری میز توسعه کرد. در این رویداد جلسات B2B,B2C,B2G بین نمایندگان کشورهای مختلف ایجاد شد که در نتیجه آن ارتباطات گسترده و پربازده گردشگری و اقتصادی، بدون واسطه پایه‌گذاری شدند.

گزارش تصویری

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]