آنچه انجام داده‌ایم

اجلاس ملی برندینگ و مدیریت برند

تیر 139۸

تهران

تماشای تیزر

دریافت کاتالوگ

اساتید و سخنرانان

دکتر شهریار شفیعی

عضو کمیسیون برند ایران در سازمان توسعه تجارت و عضو هيئت علمي سازمان مدیریت صنعتی

دکتر شهریار شفیعی

عضو کمیسیون برند ایران در سازمان توسعه تجارت و عضو هيئت علمي سازمان مدیریت صنعتی

دکتر کامران صحت

مدرس و مشاور برترین برندهای داخلی و بین المللی و دارای مدرک دکتری DBA گرایش بازاریابی از لندن

دکتر کامران صحت

مدرس و مشاور برترین برندهای داخلی و بین المللی و دارای مدرک دکتری DBA گرایش بازاریابی از لندن

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

دکتر بهزاد حسین‌عباسی

مشاور و محقق
کارشناس تجارت الکترونیک
دکترای حرفه‌ای MBA و DBA

اجلاس ملی برندینگ و مدیریت برند

مدیریت برند حلقه اصلی رشد و ارتقای سازمان است، هسته مرکزی برند، مدیریت تمایزها، بیان مستمر و یکپارچه ارزشهای نام تجاری از طریق تبلیغات و نفوذ هدفمند در بازار در هدف، همگی از مواردی هستند که یک مدیر برند باید تحت اختیار خودش قرار دهد. اجلاس جامع برندینگ و مدیریت برند ستاپ نیز با همین رویکرد و در دو بخش کارگاه مشتری مداری و تجاری سازی، علائم تجاری و دیجیتال مارکتینگ برگزار شد که دکتر شهریار شفیعی، دکتر بهزاد حسین عباسی و دکتر کامران صحت مدرسان این مباحث بودند.

در این اجلاس حجت الاسلام وحیدی (استاد حوزه و دانشگاه)، آقای احمد هاشمی رفسنجانی، سردار روزبهانی، دکتر فرحناز رافع (دبیر اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت)، آقای دکتر اتابکی (مدیر کل سیاستگذاری و طرح و بنرامه وزارت صمت)، آقای حاج علینژاد (دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی) و جمع کثیری از تولیدکنندگان و صاحبان صنایع کشور حضور داشتند.

دنیای امروز اساساً با دنیای دیروز متفاوت است. در دنیای پساکرونا نقش اقتصاد دیجیتالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات در اقتصاد کسب و کارها پررنگ‌تر از همیشه شده و رشد بهینه تولید و خدمات نیازمند شناخت سیستم‌های نوین و بازارهای جدید است. بی شک فردا نیز دنیای متفاوتی در پیش خواهد بود. اگر همچنان به شیوه‌های گذشته پایبند باشیم، فردا شکست قطعی است. با توجه به اینکه با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سالهای اخیر با عناوینی چون حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید و جهش تولید نام گذاری شده است و سازمان‌ها جهت نیل به این مهم خدمات و تسهیلاتی را به فعالین عرصه تولید و خدمات کشور ارائه می‌کنند، می‌توان در کنار شناخت علم بروز مدیریت، از خدمات و تسهیلات بالقوه‌ی ایجاد شده از سوی سازمان‌ها آگاهی یافت و از این ظرفیت به عنوان موتور محرک تحولات فناورانه صنعت وتولید استفاده نمود. با توجه به موارد فوق و نقش آفرینی ما در این مهم، در گروه شرکتهای آسان تجارت سفیر برآن شدیم تا به جهت بررسی روش‌های بومی و بین المللی در عرصه آینده پژوهی و تبیین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرینی در رونق کسب و کار صنعتگران در کشور عزیزمان و به منظور ارتقاء دانش مدیران «دومین اجلاس الگوهای نوین در مدیریت راهبردی کسب و کار با رویکرد اقتصاد دیجیتالی و کارآفرینی، تأثیر ساختار مجموعه بر نوآوری، کارآفرینی و برند» را در 30 بهمن ماه 1399 در شهر تهران با همراهی شما بزرگان برگزار نماییم.

گزارش تصویری

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com

  [button button_text=”مشاوره” button_style=”style-1″ font=”heading-font” button_size=”hero” button_link=”#” link_open=”” button_icon=”icon-right-thin” href_title=”مشاوره”]