هلدینگ ستاپ - برندسازی

اجلاس برندینگ با رویکرد حمایت از برندهای ملی

جهان امروز با سرعتی شگفت آور به سوی بی نظمی در حال حرکت است، پیچیدگی روزافزون شده ، هرروز اتفاقات و رخداد های جدید در انتظار کسب و کارهاست رکود، تورم، بیماری های ویروسی، تحریم و … اما همیشه و در هر شرایطی سیستم های پویا و نام آشنا نتایج حیرت آوری را خلق می کنند . تئوری های بسیاری در مدیریت برندینگ شکل گرفته اند که توان ذهنی انسان را برای کسب جایگاهی برتر در دنیا به چالش کشیده اند. اقتصاد، مرزهای سیاسی را در نوردیده است. تئوری ها و نظام های علمی و نظری همچون دانش گسترده برندینگ تحولات عظیم نوینی را در زندگی اقتصاد سازمان ها پدید آورده اند. علم برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه رقبایتان عرضه می‌کنند چیست؟ برندِ شما برآیندی از شخصیت فعلی شما، شخصیتی که می‌خواهید باشید و برداشت دیگران از شخصیت شما است.

 همراه با اندیشمندان و اساتید بنام حوزه برندینگ و کسب و کار و با تکیه بر دانش بروز مجموعه های دانش بنیان حوزه مدیریت برند در خرداد ماه 1400 (2021  june 10) در فضایی فاخر در تهران بزرگ میزبان حضرتعالی و سایر مدیران تراز اول کشور خواهیم بود تا در هم اندیشی نخبگان و اساتید، ضمن برشمردن مشخصه های برند موفق در عصر حاضر تصویری روشن از آینده ساختاری کسب و کار برگرفته از آخرین تحقیقات آینده پژوهی مطرح گردد. حضور در این رویداد فرصتی است تا با تغییر در نگرش فعلی، استراتژی تحول آفرینی را برای خویش رقم زده و با توشه ای پربار از دانش و ایده هایی نوین برگی زرین از کسب و کار را رقم بزنیم.

محور های اجلاس:

 • شناخت عوامل اثرگذار بر تجاری سازی کسب و کار
 • آشنایی با تکنیک های برندینگ به منظور تدوین یک استراتژی آینده محور.
 • تحلیل تاثیر متقابل شخصیت سازی و اثرات تقابلی گسترش حوزه شناخت.
 • شناسایی پنج عامل اصلی اثر گذار در موفقیت برند در جهان امروز.
 • معرفی الگوهای مارکتینگ سازگار با انواع کسب و کار.
 • شناخت المان ها و شاخص های ماندگار

مزایای حضور در اجلاس:

 • حضور در بزرگترین رویداد برندینگ مجموعه و آشنایی با آخرین یافته ها .
 • هم اندیشی با سایر مدیران و اساتید مدعو و بهره برداری از امکانات جانبی اجلاس.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 • "درصورت تمایل به دریافت گواهینامه"
 • 0 تومان

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com