هلدینگ ستاپ - برندسازی

اجلاس برندینگ با رویکرد حمایت از برندهای ملی

جهان امروز با سرعتی شگفت آور به سوی بی نظمی در حال حرکت است، پیچیدگی روزافزون شده، هرروز اتفاقات و رخدادهای جدید در انتظار کسب و کارهاست رکود، تورم، بیماری‌های ویروسی، تحریم و … اما همیشه و در هر شرایطی سیستم‌های پویا و نام آشنا نتایج حیرت آوری را خلق می‌کنند. تئوری‌های بسیاری در مدیریت برندینگ شکل گرفته‌اند که توان ذهنی انسان را برای کسب جایگاهی برتر در دنیا به چالش کشیده‌اند. اقتصاد، مرزهای سیاسی را در نوردیده است. تئوری‌ها و نظام‌های علمی و نظری همچون دانش گسترده برندینگ تحولات عظیم نوینی را در زندگی اقتصاد سازمان‌ها پدید آورده‌اند. علم برند به مشتریان شما می‌گوید که چه انتظاری از محصولات و خدمات شما داشته باشند و اینکه تفاوت آنچه شما ارائه می‌دهید با آنچه رقبایتان عرضه می‌کنند چیست؟ برندِ شما برآیندی از شخصیت فعلی شما، شخصیتی که می‌خواهید باشید و برداشت دیگران از شخصیت شما است.

همراه با اندیشمندان و اساتید بنام حوزه برندینگ و کسب و کار و با تکیه بر دانش به‌روز مجموعه‌های دانش بنیان حوزه مدیریت برند در خرداد ماه 1400 در فضایی فاخر در تهران بزرگ میزبان شما و سایر مدیران تراز اول کشور خواهیم بود تا در هم‌اندیشی نخبگان و اساتید، ضمن برشمردن مشخصه‌های برند موفق در عصر حاضر، تصویری روشن از آینده کسب و کار برگرفته از آخرین تحقیقات آینده پژوهی مطرح گردد. حضور در این رویداد فرصتی است تا با تغییر در نگرش فعلی، استراتژی تحول آفرینی را برای خویش رقم زده و با توشه‌ای پربار از دانش و ایده‌هایی نوین برگی زرین از کسب و کار را رقم بزنیم.

محورهای اجلاس:

 • شناخت عوامل اثرگذار بر تجاری سازی کسب و کار
 • آشنایی با تکنیک‌های برندینگ به منظور تدوین یک استراتژی آینده محور
 • تحلیل تأثیر متقابل شخصیت سازی و اثرات تقابلی گسترش حوزه شناخت
 • شناسایی پنج عامل اصلی اثر گذار در موفقیت برند در جهان امروز
 • معرفی الگوهای مارکتینگ سازگار با انواع کسب و کار
 • شناخت المان‌ها و شاخص‌های ماندگار

مزایای حضور در اجلاس:

 • حضور در بزرگترین رویداد برندینگ مجموعه و آشنایی با آخرین یافته‌ها
 • هم‌اندیشی با سایر مدیران و اساتید مدعو و بهره برداری از امکانات جانبی اجلاس

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com