سمینار تخصصی الزامات حقوق در پسا کرونا

سرفصل های دوره

 • فضای مجازی: در دنیای پسا کرونا، با تغییر شرایط زندگی، نقش اقتصاد دیجیتالی و فناوری اطلاعات و ارتباطات در اقتصاد و کسب‌وکار پررنگ تر از همیشه شده و رشد بهینه خدمات، نیازمند شناخت سیستم و علم به روز و بازارهای جدید است. زیرا از یک سو با ورود سیستم های دیجیتال و فناوری، سردرگمی و مشغلات بیشتر شده و از سوی دیگر با عدم بومی بودن سیستم ها کلاه برداری بیش از پیش شده و نیاز به بررسی پرونده های فضای مجازی دوچندان گردیده است. اگر همچنان بخواهیم با علم گذشته فعالیت کنیم و به شیوه های گذشته پایبند باشیم، فردا شکست قطعی است. در این دوره از بهترین‌های فضای مجازی کشور کمک گرفتیم تا از پرکاربرد ترین و به روزترین اطلاعات این حوزه بهره مند شوید.
 • ورشکستگی: امروزه کرونا علاوه بر صدمات و خسارات جانی، آسیب ها و زیان های مالی زیادی را به کسب و کارها وارد نموده است و موجب ورشکستگی بسیاری از مجموعه ها گردیده. لزا در این دوره به بررسی قوانین و مقررات نظام ورشکستگی و نحوه رسیدگی به دعاوی آن پرداخته میشود.
 • قانون کار و تامین اجتماعی: باتوجه به فراوانی قوانین، دستورالعمل ها و بخشنامه ها در حوزه قانون کار و تغییر آن ها با گذشت زمان، گردآوری و بروزشدن درمورد موارد مذکور جهت جلوگیری از تضییع حقوق قانونی از ضروریات میباشد. مدرسین این دوره قوانین و احکام بروز قانون کار، را به شرکت کنندگان آموزش میدهند.
 • ارث: با توجه به شرایط تاسف بار کنونی، بسیاری از پرونده های حقوقی، مربوط به مقوله ارث میباشد و آگاهی از قوانین و مقررات این حوزه، از الزامات جریانات حقوقی گردیده است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com