دوره مدیرعامل حرفه ای و رهبری سازمانی

همانطور که مستحضر میباشید در دنیای مدرن امروز علم نوین و اطلاعات بروز در موفقیت سازمان‌ها و کسب و کارها نقش غیرقابل انکار دارد. مدیرانی موفق هستند که بتوانند از علم روز مدیریت به بهترین شکل ممکن بهره برداری کنند، تفاوتی ندارد یک کسب ‌و‌کار تا چه حد موفق یا ظاهراً امن و استوار باشد، زمان آرامش برای رهبران در هر صنعتی به پایان رسیده است. بیش از نیمی ‌از شرکت‌هایی که در سال ۱۹۵۵ نقش رهبری را در صنعت داشته‌اند. در سال ۱۹۹۰ هنوز رهبر آن صنعت بوده‌اند، ولی بیش از دو سوم رهبران صنایع در سال ۱۹۹۰ در سال ۲۰۰۴ دیگر وجود نداشتند. امروزه مدیران در کسب‌ وکار خود، باید کشتی‌ای را با وجود امواج ۱۲ متری و اقیانوس‌هایی که دیگر هرگز رنگ آرامش به خود نخواهند دید هدایت کنند و هنوز این توانایی را داشته باشند که خدمه و کارکنانشان را به سلامت از بندری به بندر دیگر رهنمون باشند. آنها باید در محیط دارای فشار مداوم و غیرعادی در سطح بالایی مؤثر باقی بمانند. بررسی شیوه تفکر و مدیریت این گونه رهبران مبین این واقعیت است که آنان با وجود تفاوتهایی طبیعی که در این زمینه داشته اند، همگی «انسان‌شناسانی» بزرگ بوده اند که با هوش و درایت، منبع غنی ذخایر خود را شناخته و با مهارت و تدبیر، گوهرهای ناب نهفته در آن را کشف و در جهت تحقق اهداف بکار گرفته اند. علاوه بر این امروزه چالشهایی که ویژگیهای عصر جدید هستند وجود دارد مشکلاتی که بی ثباتیها و سرعت تحولات تحمیل می‌کنند و مشکلاتی که چارچوبهای فکری و دستگاههای ارزشی را متزلزل می¬سازند. در همین راستا این مجموعه دوره‌ای را با عنوان مدیرعامل حرفه‌ای منطبق بر سرفصلهای آموزشی به روز جهانی توسط اساتید بین المللی کشور هلند برگزار می‌نماید. 

در این دوره علاوه بر آموزش حرفه ای مدیر عاملی میزبان شما خواهیم بود در گشت شهری و بازدید یکی از زیباترین شهر های جهان 

هدف از این دوره شناخت، درک و مدیریت تمامی عوامل محیطی خارجی موثر بر فعالیت های شرکت و حصول اطمینان از انجام و تحقق تمامی فرایندها و سیستم‌ها، رهبری و نظارت بر اجرای طرح‌ها و برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت شرکت منطبق با استراتژی‌های شرکت و ارزیابی ریسک‌های  اصلی و اساسی شرکت توسط برترین اساتید می باشد. دوره مدیر عامل حرفه ای به گونه‌ای طراحی شده است که شامل 12 تکنیک تخصصی می‌باشد.

اصول مشاوره و طراحی ساختار سازمانی در کسب وکارهای نوین جهانی – برنامه‌ریزی استراتژیک سازمانی
طراحی و تدوین استراتژی (فرهنگ، رهبری، انگیزش) – مدیریت مالی و بودجه‌بندی – مدیریت پروژه و برنامه ریزی
مهارت‌های تصمیم‌گیری و حل‌مساله – اصول و فنون مذاکرات تجاری – رهبری سازمانی
مدیریت برند – بازاریابی جهانی و صادرات – کوچینگ – مدیریت زمان 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com