اجلاس جامع شیوه‌های مدرن مدیریت
دکتر علی شاه حسینی​

دکتر علی شاه حسینی

دکترای تخصصی مدیریت و برنامه ریزی، کارافرین، پژوهشگر و سخنران بین المللی، بنیان گذار آکادمی مدیران پنج ستاره در ایران، گرجستان، ترکیه و...

دکتر امیر طاها سلامی

دکتر امیر طاها سلامی

مدرس دوره عالی MBA و DBA، متخصص و مشاور برگزیده بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور، با سابقه بیش از 2700 ساعت سخنرانی تخصصی در حوزه های بازاریابی، مدیریت، گردشگری و...

اجلاس جامع شیوه‌های مدرن مدیریت

مدیریت و اقتصاد دو کلید واژه ای هستند که در ادبیات پیشرفت همه جانبه کشور نقش بسزایی دارند و می بایست با نگاهی عمیق تر و موشکافانه این دو مفهوم بنیادین را در کنار هم قرارداد تا بتوان به تدابیر ارزنده و رهگشا دست یافت اما حقیقت این است که همان چیزهائی که شما را به بهترین تبدیل کرده و سبب کمال شده است به عامل شکست بدل خواهد شد اگر به علم روز مجهز نشوند، دنیای امروز اساسا با دنیای دیروز متفاوت است، در دنیای پساکرونا نقش اقتصاد دیجیتالی وفن آوری اطلاعات و ارتباطات در اقتصاد کسب و کارها پررنگ تر از همیشه شده و رشد بهینه تولید و خدمات نیازمند شناخت سیستم های نوین و بازارهای جدید است، بی شک فردا نیز دنیای متفاوتی در پیش خواهد بود، اگر همچنان به شیوه های گذشته پایبند باشیم، فردا شکست قطعی است. با توجه به اینکه با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی سالهای اخیر را با عناوینی چون حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید و جهش تولید نام گذاری شده است و سازمان ها جهت نیل به این مهم خدمات و تسهیلاتی را به فعالین عرصه تولید و خدمات کشور ارائه می کنند میتوان در کنار شناخت علم بروز مدیریت از خدمات و تسهیلات بالقوه ای ایجاد شده از سوی سازمان ها آگاهی یافت و از این ظرفیت به عنوان موتور محرک تحولات فناورانه صنعت وتولید استفاده نمود. با توجه به موارد فوق و نقش آفرینی ما در این مهم در گروه شرکتهای آسان تجارت سفیر برآن شدیم تا به جهت بررسی روش های بومی و بین المللی در عرصه آینده پژوهی و تبیین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرینی در رونق کسب و کار صنعتگران در کشور عزیزمان و به منظور ارتقاء دانش مدیران «اجلاس الگوهای نوین در مدیریت راهبردی کسب و کار با رویکرد اقتصاد دیجیتالی، تاثیر ساختار مجموعه بر نوآوری، کارآفرینی و برند» را در 27 آذر ماه 1399 در مشهد مقدس با همراهی شما بزرگان برگزار نماییم. 
این اجلاس که با حضور چهره های برتر اقتصاد ایران و کارآفرینان و تولیدکنندگان کالا و خدمات و صاحب نظران این عرصه برگزار می گردد، به شناخت دقیق فرصتهای موجود در دوران کنونی پرداخته می شود. به همین منظور از شما اندیشمند گرامی دعوت می گردد تا با حضور در این کنفرانس علاوه بر بهرمندی از محتوا مارا در هرچه بهتر برگذار شدن رویداد یاری نمایید.

این رویداد کاملا تخصصی و شامل بخش های ذیل می باشد:
پنل پرسش و پاسخ با توانمندان حوزه صنعت معدن و تجارت
اجلاس جامع شیوه های مدرن مدیریت
ارائه مطلب اساتید
کارگاه های جانبی آنلاین

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com