گردهمایی مدیران تاثیرگذار، برندهای شاخص، کارآفرینان هلدینگ ستاپ
نیما کیمیایی هلدینگ ستاپ

استاد نیما کیمیایی

مدرس بیش از 600 همایش و کارگاه های آموزشی در سرتاسر کشور، مشاور برندینگ و آموزش ایرانیان خارج کشور، مدرس دوره های DBA , MBA در موسسه آموزشی عالی، مشاور و مدرس بیش از 90 برند معتبر مانند. مانند هيونداي، آوازه ، آقاي فرش ، مرسدس بنز، فرش فرهی، BMW، فراگستر و …

گردهمایی مدیران تاثیرگذار، برندهای شاخص، کارآفرینان هلدینگ ستاپ

گردهمایی مدیران تاثیرگذار، برندهای شاخص، کارآفرینان

یکی از مهمترین راه‌های ایجاد ارزش در شرکتها تبادل خدمات و قابلیت‌ها با سایر مجموعه‌ها و انجام تعامل اقتصادی آنها با یکدیگر است و از طرفی افزایش توانمندی و بینش مدیریت به عنوان عامل اصلی در شرکت امری ضروری است که بحران‌های پیش روی سازمان را کاهش می‌دهد و باعث ارتقاء فروش و برند می‌شود. همچنین زمینه هم افزایی میان سازمان‌ها و نقش آفرینی بهینه مجموعه در بازارهای رقابتی، اشتراک دانش سازمانی و حتی بستر انحصار در کالا و خدمات تولیدی را ایجاد می‌کند. از این رو در گروه شرکتهای آسان تجارت سفیر برآن شدیم تا با ایجاد فضای آموزشی حرفه‌ای و تعامل بین کمپانی‌های کارآفرین و برند در این حوزه باعث افزایش فروش، رونق کسب و کار و معرفی فاخر برند مطبوع شما باشیم.

محورهایی که در این رویداد به آنها خواهیم پرداخت:

 • ارتقای دانش مدیریت همگام با دانش جهانی
 • بازاریابی و فروش به سبک برترین کمپانی‌های جهان
 • نوآوری در کسب و کار
 • خلق استراتژی‌های پیروزمندانه
 • ایجاد شبکه تعاملی و بهینه سازی روند فعالیت

برای ارزش آفرینی سازمان و برند در هر مجموعه روشهای متفاوتی به کار گرفته می‌شود که در این رویداد به تعدادی از آنها خواهیم پرداخت:

افزایش بینش ارزش آفرین: ایجاد یک اصل و دیدگاه ویژه جهت ارزش آفرینی در سازمان
ویژگی متمایز تیم: در راستای برندینگ و ارزش آفرینی، سازمان‌ها خصوصیات خود را حول بینش مشخصی تبیین می‌کنند.
مدل‌های ذهنی: این مدل‌ها که از تجربه ناشی شده، تعیین کننده نحوه تفسیر و تعبیر اطلاعات می‌باشد.
ایجاد ساختار سیستم و فرآیندها: نظام‌های سازمانی با تشویق اهداف مشخص بر رفتارهای خاص تأثیر می‌گذارد.
افراد و مهارت‌ها: تربیت منابع انسانی و کارمندان با مهارت‌های منحصر به فرد باعث می‌شود تا سازمان با استفاده از آنها پویایی ایجاد نماید.
آموزش کوچ فردی و سازمانی: به واسطه دوره کوچینگ و رهبری می‌توانید همانند یک مشاور حرفه‌ای در کنار سازمان خود باشید.
کانون تجارت: سازمان جهت ساماندهی فعالیت‌ها، یک محور سرمایه گذاری مشخص را برای خود تعریف نموده و تلاش می‌کند تا حد امکان خارج از این محدوده سرمایه گذاری نکند این تعاملات باعث می‌شود تا میزان و نحوه تصمیم گیری‌ها کنترل و هدایت شود.

ضمناً در این دوره علاوه بر نقش آفرینی بزرگترین اساتید و تیم مشاوره ستاپ در یافتن چالش‌های سازمان‌ها و ارائه راهکار متناسب، از تجربه لذت بخش آموزش و تفریح در جزیره زیبای کیش بهره خواهید برد.

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com