دکتر امیر طاها سلامی

دکتر امیر طاها سلامی

مدرس دوره عالی MBA و DBA، متخصص و مشاور برگزیده بازاریابی و کسب و کار و دارنده نشان ملی مدرس نمونه گردشگري کشور، با سابقه بیش از 2700 ساعت سخنرانی تخصصی در حوزه های بازاریابی، مدیریت، گردشگری و...

دکتر علی مختاری

دکترای تخصصی مدیریت پروژه، مشاور توسعه بازار بیش از یکصد شرکت برتر کشور، استاد مدعو دانشگاه AGM، دارنده تندیس تقدیر بازاریابی فیلیپ کاتلر (پدر بازاریابی دنیا)

گردهمایی مدیران تاثیرگذار، برندهای شاخص، کارآفرینان هلدینگ ستاپ

سمینار جامع مدیریت دانش و چابک سازی در سازمان

ما اکنون در جهانی زندگی می‌کنیم که توسط دانش احاطه شده‌. به بیانی دیگر، دانش امروز مهم‌ترین دارایی زندگی مدرن است. اما مدیریت دانش در عصر حاضر چقدر اهمیت دارد؟

بیشتر سازمان‌ها بیان می‌کنند که “مدیریت دانش، بهره‌وری شرکت را 10 تا 40 درصد افزایش می‌دهد.

به کارگیری موثر مدیریت دانش در کشورهای درحال توسعه اقتصادی مانند ایران که استعدادهای فراوانی برای شکوفا شدن دارند، اولویت بالایی دارد. استراتژی سازمانی علاوه بر بهبود کارایی سازمان می‌تواند در افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌های تولیدوخدمات و افزایش کیفیت و نوآوری نیز مؤثر باشد. از این رو دانش، اصلی‌ترین سرمایه سازمان‌های تولیدی و صنعتی و به‌خصوص سازمان‌های پروژه محور است. تا جایی که صاحبان صنعت و اقتصاد دنیا، امروزه به مدیریت دانش به‌عنوان کلیدی‌ترین رویکرد در مدیریت کسب‌وکار نگاه می‌کنند و این امر به‌ویژه در صنایعی که هر روز با تغییرات و رشد فناوری مواجه می‌شوند، باید به عنوان یکی از فرآیندهای اصلی سازمان قرار گیرد. از این رو در گروه شرکت‌های سفیر برآن شدیم تا رویدادی را با همین هدف و نیز جهت شتاب بخشیدن به اهداف سازمان‌ها در بهمن ماه یک هزار و چهارصد و در تهران برگزار نماییم.

محور‌هایی که در این رویداد به آنها خواهیم پرداخت:

 • مزایای مدیریت دانش در سازمان
 • معرفی سیستم‌های مدیریت دانش محور
 • بهبود عملکرد فردی و سازمانی
 • راه‌اندازی فعالیت جدید و رو به پیشرفت
 • کسب و بهبود نظم فکری
 • تقویت مهارت رهبری
 • مدیریت ارتباطات چابک و کار تیمی
 • پیشرفت‌ ساختار فرآیندهای سازمانی

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.‌ 

لطفا جهت تکمیل عملیات ثبت نام، پس از تکمیل فرم، مبلغ دوره را به شماره کارت 5892101246676270 یا شماره حساب 0956301911908 یا شماره شبا IR 780150000000956301911908 به عهده بانک سپه در وجه شرکت آسان تجارت سفیر واریز و تصویر واریزی را بارگزاری یا به دبیرخانه از طریق واتساپ به شماره 09120270355 ارسال نمایید.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com