هلدینگ ستاپ - تور آموزشی

افزایش عملکرد و تصمیم‌گیری سازمانی

مطالعات نشان داده است که ورزش توانایی تصمیم‌گیری را سرعت می‌بخشد. وگفته میشود، ورزش حجم قسمت سفید مغز را بیشتر می‌کند.افزایش سرعت تصمیم‌گیری و حل مشکلات ،جلوگیری از افسردگی، افزایش انرژی ،افزایش قدرت اراده، رشد مغز،کنترل استرس ،کنترل عصبانیت و… از اثرات مهم ورزش در روح و جسم است.
اما در میان ورزش ها ، ورزش گلف با شرایط خاص ومهمی که نسبت به دیگر رشته های ورزشی دارد تاثیرات شگرفی در تصمیم گیری های مهم دارد ؛ تا جایی که بسیاری از مدیران ودر راس ایشان مدیران سیاسی کشورهای مختلف وقت زیادی را برای این ورزش میگذارند و تاجایی که برخی تصمیمات مهم حتی در زمین گلف دربین مدیران گرفته میشود واین مهم را در عمل تجربه نموده اند.
به هر لحاظ ورزش گلف که مقداری مدیران و… را به تحرک وادار کند؛ برای سیستم قلبی و عروقی ، کاهش سطح کلسترول بد (LDL) و در نهایت باعث کاهش خطر حمله قلبی و سکته مغزی در افراد میشود.
باتوجه به اینکه گلف یک بازی اجتماعی است و در کنار کمک وتمرین به تصمیمات وخردجمعی؛ در ورزش گلف، زمان زیادی برای صحبت با دوستان را داردو یافتن دوستان جدید مقدار آندروفین خون را افزایش می‌دهد که به داشتن احساس کلی سلامتی و دیدگاه مثبت فکری که مستقیم بر تصمیم گیری های مهم مدیریتی خرد وکلان موثراست، کمک می‌کند.
آنچه که در اکثر موارد فرد را با شکست در تصمیم گیری یا تصمیم گیری اشتباه مواجه می‌سازد، نداشتن اطلاعات و تخصص کافی می‌باشدکه این مهم در زمین بازی گلف با افراد متخصص در زمینه های مختلف تخصصی به علت اینکه گلف بازها زمان زیادی را دراین بازی میگذرانند ؛ میتوانند اطلاعات لازم درهمه زمینه ها در یک فضای ورزشی مفرح، از دیگر بازیکنان متخصص در زمینه های مختلف راکسب نمایند.
باید گفت اعتمادبه‌نفس حاصل اعتقادات درونی و همچنین اهدافی است که برای خود متصور می‌شویم، در دنیای مدرن امروزی این می‌تواند شامل بسیاری از موارد شود؛ اعتمادبه‌نفس فیزیکی یکی از آن‌ها است. دراین مهم نیز ورزش مفرح گلف، یکی از ابزارهایی است که میتواند باعث دستیابی به اعتمادبه‌نفس فیزیکی در مدیران برای تصمیم گیری های بهترگردد.

ورزش گلف باعث حس رضایت ازخود وسلامتی جسمی و متعاقب آن اعتمادبه‌نفس افراد بالاتر می‌رود.دراین میان باید به بهبود ظاهر افرادکه بدون شک جزو مهم‌ترین ارکان سازنده اعتمادبه‌نفس افراد است، نیز اشاره کرد.

از دیگر موارد وتاثیرات ورزش گلف میتوان به تغییر ساختار فکری ، ساحل ثبات بودن ،اجتماعی شدن،گذر از محدودیت‌ها و افزایش تمرکز اشخاص ازدیگر موارد افزایش اعتماد به نفس است که در ورزشکاران گلف باز ودر نتیجه تدبیر وتصمیمات مدیریتی مطمئن به حساب می آید.از مواردی که باعث ناتوانی در تصمیم گیری میشود ، افسردگی است .

فرد افسرده حتی برای مسائل جزئی روزمره ، فاقد قدرت تصمیم گیری است.

تور آموزشی افزایش عملکرد و تصمیم‌گیری سازمانی همراه با همراه با تجربه لذت بخش بازی گلف. برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان مجموعه با شما در ارتباط خواهند بود.

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com