درباره ستاپ

مجموعه ستاپ، فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی، آموزش و استانداردسازی فعالان حوزه تولید و خدمات در کشور، مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود. این مجموعه در راستای پاسخ به نیاز کسب و کار سازمانها، دپارتمان‌های متنوعی را راه اندازی کرد که در ابعاد گسترده‌تر، حامی و همراه مدیران و فعالین اقتصادی باشد؛ گروه بین المللی آسان تجارت سفیر در حوزه نشست‌های اقتصادی و سمینار و همایش‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات و رویدادها؛ گروه اسپیدار در زمینه صادرات و واردات سیستم‌های امنیتی؛ هفته نامه پیام ولایت در راستای فرهنگ و رسانه؛ شرکت رایزنی بین الملل آرمان به جهت مذاکرات بین المللی و نشست‌های B2B؛ آژانس دیجیتال مارکتینگ ستاپ در حوزه تولید محتوای کسب و کارهای اینترنتی، برند سازی و تبلیغات؛ دپارتمان مشاوره ستاپ با حضور بزرگترین اساتید مشاوره کسب و کار، مدیریت، روانشناسی و سرمایه‌گذاری و پردیس بین الملل سفیر در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی مؤسسات دولتی و خصوصی و توسعه فردی.

 گروه ستاپ همچنین با برگزاری چندین همایش ملی، کنفرانس‌های علمی و برندسازی مجموعه‌ها در کنار همکاریهای گسترده با ارگانهای دولتی و وزارتخانه‌ها، رزومه‌ای زرین را رقم زده و خدمات ارزنده‌ای در حوزه آموزش ایران اسلامی، ارائه داده است. اعتماد گسترده مشتریان و خواسته‌های رو به رشد آنان، گروه ما را بر آن داشت تا همچون گذشته با توان و نوآوری بیشتر و ارائه خدماتی همسو با آخرین ایده‌های مطرح دنیا، زمینه حضور در بازار جهانی و ایجاد تعامل با کشورهای همسایه را فراهم و تحولی چشمگیر در ارائه خدمات ایجاد نمائیم.

مدیران هلدینگ ستاپ امید دارند تا با حمایت و رضایت شما همراهان گرامی، گامی مؤثر در راستای توسعه و ارتقاء علم مدیریت برداشته و مسیر رشد و پیشرفت را روز به روز هموارتر کنیم.

شرکت ها

برخی از مشتریان ما

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com