به تماشای استراتژی‌های درست کسب و کار در سرتاسر جهان می‌نشینیم

بلاگ مقالات

سه اصل حیاتی در مدیریت کارکنان

سه اصل حیاتی در مدیریت کارکنان

مدیریت کارکنان شبیه مدیریت اشیا یا مدیریت یک پروژه نیست. هر فرد دارای توانایی‌ها، استعداد، نقاط قوت و ضعف و احساسات منحصربه‌فردی است. کمک به افراد، برای دستیابی به حداکثر توان فردی حتما نیازمند استراتژی‌ها و روش‌های مدیریتی گوناگونی است.

اطلاعات بیشتر

یازده نکته در مدیریت زمان

توانایی مدیریت زمان بیشتر قابل توجه افرادی هست که در چند شرکت تجاری کوچک مشغول به فعالیت هستند و می‌خواهند از حد اکثر زمان ممکن استفاده کنند. ما در این مقاله قصد داریم که 11 نکته از نکات مهم و عملی مدیریت زمان را برایتان بیان کنیم تا با استفاده از این نکات بتوانید زمان خود را به بهترین وجه مدیریت کنید.

اطلاعات بیشتر

ویژگی‌های‌ یک مدیر موفق‌

۱. توانایی‌ درک‌ اهمیت‌ رویدادها بدون‌ اینکه‌ تحت‌ تاثیر آرا و عقاید اطرافیان‌ خود قرار بگیرد و یا گرفتار پیش‌داوری‌های‌ شخصی‌ شود. ۲. توانایی‌ تصمیم‌سازی‌ و عمل‌ بی‌آنکه‌ به‌ دلیل‌ مخاطرات‌ جانبی‌ از مسیر و هدف‌ اصلی‌ منحرف‌ شود. ۳. مسئولیت‌پذیری‌ یا آمادگی‌ برای‌ رویارویی‌ و مبارزه‌ با مشکلات.

اطلاعات بیشتر

چرا افراد برای مشاوره پول می‌دهند؟

مشاوره «توصیه‌ اختصاصی و حرفه‌ای به شخص دیگر» است؛ منظور از کلمه «حرفه‌ای» این است که شما در زمینه مورد بحث کاملا تسلط دارید، تخصصتان است و همچنین میتوانید آموخته‌های خود را به طور صریح به دیگران انتقال بدهید.

اطلاعات بیشتر
No more posts to show

  این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 با هدف ارائه خدمات مدیریتی به همراه آموزش و استاندارد سازی صنایع کشور مطابق با مطالعات و پیشرفتهای روز دنیا آغاز نمود.این گروه در راستای پاسخ به نیازسازمانها و کسب و کار متنوع بازار احتمام به راه اندازی دپارتمانهای متنوع نمود.

  آدرس

  مشهد، بلوار معلم ، بین معلم 61 و 63 ، پلاک 151

  تلفن

  05131995

  EMAIL

  info@setupholding.com